
Moi Drodzy,
rozwiewając wszystkie wątpliwości i odpowiadając na pytania, które trafiają do mnie oraz osób z mojego otoczenia potwierdzam, że w marcu postanowiłam zakończyć moją pracę etatową w Banku BPS i złożyłam wypowiedzenie.
W roli Dyrektorki ds. Współpracy Zrzeszeniowej pozostaję do dyspozycji do końca czerwca bieżącego roku, a wszystkie zaplanowane wcześniej eventy, warsztaty i wydarzenia dla Banków zrealizuję zgodnie z harmonogramem 🤝 .
Okres ponad siedmiu lat, które spędziłam w organizacji nazywam „Szczęśliwą siódemką” 🍀 . W tym czasie poznałam tysiące wyjątkowych i inspirujących osób z Banków Spółdzielczych oraz firm tworzących produkty i rozwiązania dla sektora. Wiele się nauczyłam, zrealizowałam setki projektów wspierających Banki Spółdzielcze i ich rozwój…dlatego też sektora nie opuszczam 🙌 – nie potrafiłabym – moje serce od lat jest zielone 💚.
🛣️ Na pożegnania, podsumowania i informacje co dalej przyjdzie jeszcze czas…
Ściskam i życzę spokojnego, pełnego wiosennego słońca weekendu,
Sylwia 🫶

Copyright © 2026. Sylwia Zakrzewska. Wszelkie prawa zastrzeżone.